به انتخاب سردبیر
ادامه خبرها
تحلیل رسانه های غرب از پیام رهبر انقلاب به کنگره حج:

آملی ها : سایت تحلیلی criticalthreats، وابسته به موسسه ی امریکن اینترپرایز که عهده دار رصد و آنالیز خطرات امنیتی است که متوجه ایالات متحده می شوند در بازتاب پیام رهبر انقلاب نوشت: ”آیت الله علی خامنه ای در پیام خود به حاضرین در مراسم برائت از مشرکین (که یک تجمع سالانه ی سیاسی با حمایت ایران در صحرای عرفات است) از اهمیت اتحاد مسلمانان، مسئله ی فلسطین و اسلام امریکایی سخن گفت."

چرا صهیونیست ها از پیام رهبری به کنگره ی حج امسال هراسان شدند؟
غفوری فرد خبر داد

آملی ها : عضو کمیته دائمی اتحادیه احزاب سیاسی آسیا از تشکیل اتحادیه احزاب اسلامی جهان خبر داد و گفت: نخستین نشست عمومی احزاب اسلامی جهان تا ۲ ماه آینده در تهران برگزار می‌شود.

تشکیل -اتحادیه احزاب اسلامی جهان- توسط ایران- برگزاری نخستین نشست ۲ ماه آینده در تهران
تقابل دیدگاه آمریکا و غرب در مبارزه با داعش؛
آملی ها : در حالیکه بسیاری از کارشناسان در غرب معتقدند که مسئله داعش بدون حضور ایران حل نمی شود، مقامات آمریکایی برخلاف این تحلیل و واقعیت های میدانی حاضر به پذیرش این موضوع نیستند. این در حالی است که مقامات فرانسوی که به صورت سنتی در برخی کشورهای عربی نفوذ بالایی دارند، به لزوم حضور ایران در ائتلاف علیه داعش اعتقاد دارند.

 

 
غرب در دوراهی حضور یا عدم حضور ایران در ائتلاف علیه داعش- آمریکا- نفوذ ایران افزایش پیدا می کند- فرانسه- به ایران نیاز داریم
در جمع دانشگاهیان قزاقستانی:

آملی ها : رئیس‌جمهور با بیان اینکه ما غرب را از قرون وسطی غرب رهانیدیم اما خود به قرون وسطی رفتیم، گفت: اکنون نوبت احیای تمدن اسلامی با رشد تفکر علمی و عقلی است.

روحانی- ما غرب را از قرون وسطی رهانیدیم اما خود به قرون وسطی رفتیم
سیاست
اجتماعی
یادداشت