به انتخاب سردبیر
ادامه خبرها

 آملی ها : سیاست‌های داخلی و خارجی دولت تدبیر و امید در چارچوب رویکرد اعتدال و عقلانیت و پیروی از منویات مقام معظم رهبری، نویدبخش و امیدوارکننده برای توسعه پایدار و پیشرفت فراگیر و عمیق ایران در عرصه‌های مختلف است.

سیاست‌های داخلی و خارجی دولت، نویدبخش و امیدوارکننده است
آملی ها گزارش می دهد:

اختصاصی/آملی ها:چندی است که روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان آمل مردم را از نظاره کردن بر عملکرد اعضای محترم شورا محروم می کند.آیا مردم حق ندارند از مصوبات شورا باخبر شوند؟؟!

لطفاََ مردم را از مصبات شورا با خبر کنید!!
آملی ها : نماينده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که مسئله هسته‌ای مسئله مهمی است اما نباید همه چيز وزارت خارجه را رها کرد، گفت: طی اين دو سال به بهانه اهميت مسائل هسته‌ای همه سياست‌های خارجی تعطيل شد.

 

مسائل هسته‌ای همه سياست‌های خارجی ما را تعطيل کرد

آملی ها : مراسم بزرگداشت و یادبود جان‌باختگان مظلوم فاجعه منا از سوی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر روز یکشنبه در حسینیه حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد.

(تصاویر) یادبود حجاج در حضور رهبرانقلاب

آملی ها : فرماندهی نیروی انتظامی آمل در دیدار هئیت تحریریه ندای دانشجو با اشاره به آغاز به کار این پایگاه خبری بر مبنای نامش تاکید بر رفع شایعات دانشگاهی و دانشجویی این شهرستان داشت.

دیدار هیات تحریریه ندای دانشجو با فرمانده انتظامی شهرستان
عارف در دیدار شورای هماهنگی اصلاح طلبان مازندران:

آملی ها :  رئیس بنیاد امید ایرانیان از شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران خواست با هماهنگی با شخصیت‌های اصلاح‌طلب استان در شناسایی نیروهای توانمند و متخصص برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس تلاش کنند.

استان مازندران پیشتاز تفکر اصلاح‌طلبی در کشور است

اختصاصی/آملی ها : پایگاه خبری هراز نو در تاریخ 94/07/03 با درج خبری مبنی بر حمایت از آقای نماینده با سواد نم کشیده ، نسبت به آنچه که غلط املایی سهوی در گزارشی از سوی آملی ها منشر شده بود  ، واکنش نشان داد...

جواببه آملی ها به انتشار خبری در هراز نو

اختصاصی/آملی هااین روزها فعالیت های کاندید های احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور داغ است و در این بین شهرستان آمل نیز مستثنا نبوده و از چندین ماه گذشته با حضور فردی(غیر بومی)  که وی را گزینه دولت در شهرستان آمل معرفی می نمایند، براساس شنیده ها به همراه شورای سیاست گذاری خود در حال تخریب نماینده فعلی شهرستان می باشد.

 آیا کاندید های احتمالی که خود را منتسب به دولت در شهرستان آمل می دانند اخلاق مداری را رعایت می کنند؟!

آملی ها :  فرماندار جديد شهرستان  "آمل" استان مازندران در ديدار مسئولان انتظامي اين شهرستان ، اهمیت پلیس را در اهمیت امنیت دانست  . 

اهمیت پلیس در اهمیت امنیت است - تصاویر

آملی ها : رییس شورای اسلامی شهر آمل، گفـت : توجه به توسعه شهری یک ضرورت است . با عملکرد خوب باید پاسخگوی اعتماد مردم باشیم .

رویکرد شورا در راستای انجام خدمات ماندگار است-تلاش جهت کارزهای ماندگار

آملی ها : یکی از مشکلات اصلی جامعه های دینی در بحث مقوله حجاب و عفاف، کم رنگ شدن مردانگی و حیا در خانواده ها می باشد که در سایه غفلت مسئولین و متولیان عرصه فرهنگ، در تهاجمی خزنده در حال گسترش می باشد.

گردشگران و کشف حجاب در روستاهای بخش لاریجان

آملی ها :  اولین سرمربی خارجی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از کسب نتایج ضعیف و دور از انتظار در لیگ دسته اول فوتبال کشور برکنار شد .

اولین سرمربی خارجی تیم فوتبال نساجی مازندران برکنار شد
سیاست
اجتماعی
یادداشت