عکس و فیلم
کدخبر:
385886
تاریخ انتشار:
۲۰ فروردین ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آملی ها: پیشکسوت پرسپولیس گفت:به نظرم رضاییان حداقل در بازی های آسیایی به درد پرسپولیس می خورد.

به گزارش آملی ها، فرشاد پیوس در رابطه با وضعیت پرسپولیس قبل از بازی با الریان قطر اظهار داشت: الریان در زمین خودش یک بار پرسپولیس را برده و از روحیه خوبی برخوردار است. قطعا آنها در تهران دنبال دفاع و ضدحمله هستند. بازیکنان پرسپولیس باید باهوش بازی کنند و مراقب تاباتا ستاره الریان هم باشند. نقطه ضعف الریان خط دفاعی شکننده آنها است که با وجود طارمی می تواند روز خوبی برای پرسپولیس رقم بخورد.

وی افزود: از هواداران پرسپولیس می خواهم که برای بازی فردا به ورزشگاه بیایند تا بتوانیم این تیم را شکست دهیم. در این بازیها هر تیمی بتواند از موقعیت ها استفاده کند، برنده است.

پیشکسوت پرسپولیس درباره جدایی قطعی رضاییان تصریح کرد: رامین به من قول داده برود و رضایت نامه اش را بگیرد تا برود خارج از کشور بازی کند. رضاییان بازیکن خیلی خوبی است و برای پرسپولیس زحمات زیادی کشیده است. او یک پرسپولیسی تمام عیار است و به نظرم می توانست در پرسپولیس بماند. ما از برانکو هم خواستیم رامین را نگه دارد اما برانکو قبول نکرد. به نظرم رضاییان حداقل در بازی های آسیایی به درد پرسپولیس می خورد.

پیوس در پایان درباره مقصد نهایی رضاییان برای فصل بعد گفت: با او که صحبت کردم، به من گفت از قطر پیشنهاد دارد و به احتمال فراوان به لیگ این کشور می رود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي آملی ها مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.