عکس و فیلم
کدخبر:
385754
تاریخ انتشار:
۲۴ بهمن ۹۵
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اختصاصي/آملي ها:احسان خاکزاد شاهاندشتي صاحب امتیاز پایگاه خبری تحلیلی آملی ها طي نامه اي پاسخ دکتر محمودي پاتي را داد.

به گزارش آملی ها،احسان خاکزاد شاهاندشتی صاحب امتیاز پایگاه خبری تحلیلی آملی ها طی نامه ای پاسخ دکتر محمودی پاتی عضو شورای شهر آمل را داد.

محمودی پاتی پیش از این در گفت و گوی با یکی از پایگاه های خبری اظهاراتی داشته، که خاکزاد شاهاندشتی پاسخ وی را داد.

 متن نامه به شرح ذیل است:

 بسمه تعالی

خدمت عضو شورای شهر آمل 

جناب آقای دکتر محمودی پاتی 

با عرض سلام و اهدای تحیات الهی، در خصوص خبر منتشره از سوی پایگاه خبری خزر 24 که در آن مشاهده گردید توضیحاتی در خصوص تصویر انتشار یافته از سوی کانال آملی ها داده شده است لازم دیدم جهت تکمیل دانایی شما و تنویر افکار عمومی مطالبی را به شرح ذیل خدمت جنابعالی معروض بدارم: 

1- جناب آقای دکتر پاتی در ابتدای عرایضم باید اشارتی نمایم که در تیتر خبر منتشر شده از سوی حضرتعالی اشاره شده یک رسانه بدون مجوز اقدام به پخش خبر بر علیه شما نموده است که ضمن اینکه جنابعالی را دعوت به تفکر و مطالعه در خصوص تعریف قانونی از رسانه می نمایم خواهش دارم با عنایت به اینکه سابقه ی مدیریتی در شهر حداقل قبل از این دوره شورای شهر را ندارید لااقل اصول مدیریتی و تمرکز تفکری رادر خصوص پاسخ به انتقادات و کیفیت پاسخگویی سنجید و سپس در مقام دفاع بر آیید ضمناً ذکر این نکته خالی از لطف نیست تفاوت فاحشی بین کانال های تلگرامی و رسانه های وزین در سطح کشور وجود دارد و تلفیق این دو از سوی شما و همفکرانتان متاسفانه توهین به قشر زحمت کش خبرنگار و عرصه والای خدمات رسانه ای و مطبوعاتی می باشد. باشد  که انشاالله این مطلب محملی برای تشخیص تمایز باشد گرچه تجربه نشان داده است هم نشینی با ولگردان رسانه ای و طبل های توخالی این حرفه جز این را نمی طلبد. 

2- چه بهتر بود جهت تنویر افکار عمومی اشاره می فرمودید که مبنای پیدایش مرکز غیر قانونی پژوهش های شورای شهر بر اساس کدام مبنا و میزان قانون بوده و تقاضای واریز حق الجلسه بر چه اساس می باشد تا سیه شود هرکه در آن غش باشد. 

3- مرقوم فرمودید جنابعالی و دکتر تسلیمی با همکاری یکدیگر برای حل مشکلات شهری گام برداشته اید که بازهم در همین نگارش خطا در شما هویداست. حضرتعالی که از شخصیت های دانشگاهی می باشید باید بهتر بدانید استعمال لفظ دکتر برای اشخاص ولو اینکه همکار و همفکر شما الاّ در مورد امضای اسناد تهاتر پدری شخص مذکور با شهرداری باشد خارج از عرف و موازین قانونی است و به شما عضو متخصص یادآور می گردم حسب ماده واحده قانون مجازات استفاده غیر مجاز از عناوین علمی مصوب 16/12/1388 استفاده از لفظ دکتر برای جناب تسلیمی که هنوز بدین مقطع نرسیده اند خلاف قاعده و دارای مجازات است امید است زین پس در اظهار نظر با توجه به متخصص بودنتان دقت بیشتری نمایید.

4- پایگاه خبری انتشار دهنده فرمایشات جنابعالی استناد به خبری از پایگاه خبری آملی ها در مورد تمجید فعالیت جنابعالی نموده است که تصاویر وی نیز جهت فرافکنی پیوست تصاویر شماشده است در این خصوص نیز برخود لازم می دانم فقط شما را دعوت به استماع فرمایشات معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) نمایم که چه نیک فرمودند: 

«ملاک و میزان حال فعلی افراد است» پس به دلالت  همین فرمایش گهربار چه بهتر می باشد که این ایام باقیمانده در جهت قانونی نمودن مرکز تحت مدیریت خویش اقدام نمایید.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
همشهری
با سلام به عنوان یک شهروند در خواست می کنم محمود پاتی دیگر در شورا شرکت نکنند وقتی توانایی وجود ندارد شرکت در شورا حق الناس می باشد. با تشکر
شنبه، 21 اسفند 13958:6:24
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي آملی ها مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.