عکس و فیلم
کدخبر:
385814
تاریخ انتشار:
۱۲ اسفند ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آملي ها : من هم موضوع را شنیده‌ام اما هیچ حکمی به من ابلاغ نشده است.

به گزارش آملی ها، برخی خبرگزاری ها از قول یک منبع آگاه از صدور حکم تعلیق برای حسین صادقلو شهردار گرگان خبر دادند و اعلام کردند « برابر حکم دادگاه کیفری ۲۲ و توسط قاضی معماریان، شهردار گرگان از سمت خود معلق شد. در همین رابطه بند ج تبصره ۴ ماده ۷۱ قانون شوراها اعلام کرده شهردار در صورت تعلیق از سمت خود برکنار می شود. گفتنی است پروسه دادرسی این حکم ادامه دارد»

شهردار گرگان:
هیچ حکم قضایی به من ابلاغ نشده است

شهردار گرگان در واکنش به این خبر گفت: در خصوص صدور دستور قضایی درباره تعلیق شدن شهردار هیچ حکم قضایی به من ابلاغ نشده است.

حسین صادقلو در خصوص صدور دستور قضایی درباره تعلیق شدن وی از مسئولیت شهردار گرگان، گفت: من هم موضوع را شنیده‌ام اما هیچ حکمی به من ابلاغ نشده است. وی اضافه کرد: من موضوع را تازه شنیده‌ام و به هیچ عنوان حکمی به من ابلاغ نشده است.

شهردار گرگان در پاسخ به این سوال که آیا در این مدت در خصوص این موضوع از سوی دادگاه و مقام قضایی برای شما احضاریه، ابلاغ و موضوع مشابه ابلاغ شده است یا خیر گفت: به هیچ عنوان.

صادقلو در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود این موضوع در جلسه امروز فوق‌العاده شورای اسلامی شهر گرگان مطرح شده است، گفت: من در جریان نیستم، من دقایق اول جلسه حضور داشتم و بعد جلسه را ترک کردم. وی اضافه کرد: مثل همیشه به کارم ادامه خواهم داد.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان خبر داد
شهردار گرگان با حکم قضایی از مسئولیتش معلق شد

در همین زمینه رئیس شورای اسلامی شهر گرگان نیز با تائید این خبر از معلق شدن شهردار گرگان از مسئولیتش با دستور قضایی خبر داد و گفت: بر اساس قانون شورا موظف به تعیین سرپرست است.

سیدمحمد قدس‌مفیدی در خصوص خبر منتشر شده درباره معلق شدن شهردار گرگان از مسئولیتش گفت: امروز یک دستور قضایی دریافت کردیم که در این دستور قضایی دادگاه کیفری دو برای شهردار گرگان حکم تعلیق از مسئولیت صادر کرده است.

وی ادامه داد: این حکم به دلیل قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان صادر شده و دلایل ایثارگری شهردار گرگان برای دادگاه اثبات نشده و تا پایان رسیدگی شهردار گرگان از مسئولیتش معلق شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در خصوص وضعیت مدیریت شهرداری گرگان گفت: بر اساس قانون و ماده 71 باید سرپرست معین شود که موضوع در جلسه فوق‌العاده امروز مطرح شد اما برخی از دوستان جلسه را ترک کردند.

قدس‌مفیدی بیان کرد: این موضوع در جلسه فوق‌العاده رسمی و علنی امروز مطرح شد.

 

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي آملی ها مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.