عکس و فیلم
کدخبر:
385787
تاریخ انتشار:
۴ اسفند ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آملی ها : سخنگوی هیئت منصفه مطبوعات گفت: خبرگزاری دانشجو و نشریه صبا در جلسه امروز دادگاه  مطبوعات با اکثریت آرا مجرم شناخته شدند.

به گزارش آملی ها، علی اکبر کسائیان افزود: دادگاه مطبوعات امروز با حضور اعضای هیات منصفه مطبوعات برای رسیدگی به پرونده مدیرمسئولان نشریه صبا و خبرگزاری دانشجو و همچنین دو گزارش نویس نشریه صبا در شعبه 9 دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی شقاقی برگزار شد.
وی اتهامات مدیر مسئول نشریه صبا را افترا و نشر اکاذیب عنوان کرد و گفت: اعضای هیئت منصفه مطبوعات متهم را در هر دو عنوان اتهامی با اکثریت آرا مجرم تشخیص دادند.
سخنگوی هیئت منصفه مطبوعات بدون اشاره به نام مدیران مسئول یاد شده خاطرنشان کرد: در عین حال هیئت منصفه به اتفاق آرا متهم را مستحق تخفیف دانست.
کسائیان با بیان اینکه شاکی خصوصی از دو نفر هم که برای نشریه مطلب نوشتند اما کارمند آنجا نبودند هم شکایت کرد، گفت: هیئت منصفه این دو فرد را مجرم نشناخت.
وی توهین به مسئولان عالی نظام و انتشار مطالب خلاف واقع را اتهامات مدیر مسئول خبرگزاری دانشجو برشمرد و اظهار کرد: اعضای هیئت منصفه مطبوعات با اکثریت آرا متهم را در هر دو عنوان اتهامی مجرم شناخت؛البته هیئت منصفه به اتفاق آرا متهم را مستحق تخفیف دانست./عدلنامه

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي آملی ها مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.