عکس و فیلم
کدخبر:
385838
تاریخ انتشار:
۲۱ اسفند ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آملی ها : عزت الله یوسفیان ملا از تایید حکم جعفر رسولی برای معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل خبر داد و گفت: این حکم از سوی وزارت کشور صادر شد و چند روز آینده مراسم معارفه فرماندار جدید برگزار می شود.....

به گزارش آملی ها ، نماینده مردم آمل در مجلس از صدور حکم برای جعفر رسولی از سوی وزارت کشور به عنوان فرماندار ویژه آمل خبر داد.
به گزارش شمال نیوز ، عزت الله یوسفیان ملا از تایید حکم جعفر رسولی به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل خبر داد و گفت: این حکم از سوی وزارت کشور صادر شد و چند روز آینده مراسم معارفه فرماندار جدید برگزار می شود.
 

یکشنبه هفته گذشته بود که با حضور استاندار مازندران ، صلطف الله آجودانی به عنوان سرپرست فرمانداری آمل معرفی شد که این مراسم با انتقاد جمعی از هیئت رزمندگان و امامان جمعه آمل مواجه شد.


همچنین در روز جاری، جمعی از اعضای هیئت رزمندگان آمل با حضور در فرمانداری آمل نسبت به انتصاب آجودانی به عنوان سرپرست فرمانداری اعتراض کردند.

در عین حال، احمد مظفری، مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران از صدور حکم فرمانداری آمل برای جعفر رسولی اظهار بی اطلاعی کرد.

پس از استعفای لطف الله آجودانی نیز علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، به‌عنوان سرپرست فرمانداری ویژه آمل انتخاب شد./ مهر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي آملی ها مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.