عکس و فیلم
کدخبر:
385839
تاریخ انتشار:
۲۱ اسفند ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
جانشین ولی فقیه در سپاه آمل

اختصاصي/آملي ها: محمديان جانشين ولي فقيه سپاه در نشست خبري با اصحاب رسانه شهرستان آمل گفت:کسي که فتنه 88 را محکوم نکرده و يکي از حاميان اين جريان بوده جايگاهي در مسند فرمانداري شهرستان ندارد.

به گزارش خبرنگار آملی ها، محمدیان جانشین ولی فقیه سپاه در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان آمل با اشاره به اینکه،کسی که فتنه 88 را محکوم نکرده و یکی از حامیان این جریان بوده جایگاهی در مسند فرمانداری شهرستان ندارد، اظهار داشت؛ چند روز قبل از انتخاب  هنوز مشخص نبود چه کسی به عنوان فرماندار انتخاب می شوند و بهتر بود حداقل تا زمان اتمام انتخابات در جایگاه کاری خود انجام وظیفه می کرد.

وی ادامه داد: وقتی فرماندار شهری تغییر پیدا می کند مدت زیادی طول می کشد تا با مسایل،مشکلات و همچنین مسئولین شهرستان آشنایی پیدا کند و آیا این امر به مصلحت شهرستان است که بدون اطلاع قبلی این تغییر مدیریتی صورت بگیرد؟  

نماینده ولی فقیه در سپاه آمل با اشاره به اینکه موضع گیری ها از قبل مشخص شده بود، تصریح کرد ؛ در رابطه با اقدامات چند روز اخیر کالبد شکافی نمی کنیم، اما یکی از شاخصه های مهم فرماندار شدن داشتن مرام انقلابی می باشد کسی که فتنه 88 را محکوم نکرده چطور می تواند در این مسند فعالیت کند! ایشان حامی جریان فتنه 88 بودند و علاوه بر این نیز  پرونده و محکومیت های دیگری نیز داشتند که اسناد این پرونده ها موجود است و چیز من درآوردی نیست و متاسفانه از سوی استانداری تبیین نشده است.


محمدیان با بیان اینکه در مراسم تودیع معارفه سرپرست جدید امام جمعه شهرستان، امام جمعه دابودشت و فرماندهی سپاه به عنوان اعتراض جلسه را نیمه کاره رها کردند ادامه داد: حرف همه این عزیزان این بوده که چرا کسی که در فتنه 88 مشکل دار است باید در مسند فرمانداری بنشیند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي آملی ها مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.