عکس و فیلم
کدخبر:
385893
تاریخ انتشار:
۲۱ فروردین ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
رییس اداره فرهنگ و ارشاد آمل:

اختصاصی/آملی ها: امیر نیا رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در اولین نشست هم اندیشی با اهالی رسانه شهرستان آمل گفت: بر خورد قاطعانه ای با شبکه های اجتماعی خواهد شد تا فضای مجازی در شهرستان دچار مشکل نشود. 

به گزارش خبرنگار آملی ها، رییس اداره فرهنگ ارشاد با اشاره به انتشار اخبار بدون ذکر منبع یکی از دغدغه های خبرنگاران این شهرستان به شمار می رود و نیز عده ای خودشان را به عنوان خبرنگار معرفی می نمایند، تصریح کرد ؛ خبرنگاران در جهت اطلاع رسانی در سطح شهرستان زحمات زیادی می کشند و در هر شرایطی همراه مسولین و مردم هستند و مسلما با چنین برخوردهایی که در شبکه های اجتماعی ایحاد می شود برخورد خواهد شد.


امیر نیا با بیان اینکه به زودی فضای ورودی محوطه اداره ارشاد،پارک هنرمندان احداث و این بخش به دهکده فرهنگی تبدیل خواهد شد، افزود؛ در این دوره از خبرنگارانی تجلیل خواهد شد که مقالات، گزارشات و تحلیل خوب خبری ارائه بدهند.


وی با بیان اینکه از این به بعد جلسات مستمری با خبرنگاران برگزار خواهد شد تا از همفکری آن ها استفاده شود عنوان کرد: ما بدون همکاری همدیگر نمی توانیم کاری انجام بدهیم. رسانه در کنار فرهنگ می تواند به سمت و سوی بهتری برود. دراین عرصه باید از همدیگر حمایت کنیم.


وی در آخر یادآور شد؛ یک گروه جدید تلگرامی با عضویت تمام خبرنگاران با نظارت نعمت قربانی و آقای عزیز کمالی تشکیل خواهد شد تا از نظرات همدیگر بهتر آگاهی پیدا کنیم. ارشاد هم با قاطعیت از خبرنگاران حمایت خواهد کرد. از این پس نیز برای هر خبرنگاری پرونده سازی خواهد شد تا در هر ماه خبرنگاران آثار خود را در آن قرار دهند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي آملی ها مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.