عکس و فیلم
کدخبر:
385429
تاریخ انتشار:
۱۵ آذر ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
آملی ها:اهدای اعضای بدن بانوی پرستار ۲۶ ساله قائمشهری به تعدادی از بیماران نیازمند پیوند عضو در کشور زندگی بخشید.

 

به گزارش آملی ها،اهدای اعضای بدن بانوی پرستار 26 ساله قائمشهری به تعدادی از بیماران نیازمند پیوند عضو در کشور زندگی بخشید.

انیسه رمضانی که پرستار ارتش بود پنجشنبه گذشته در جاده سیرجان بر اثر سانحه رانندگی دچار مرگ مغزی شد و خانواده اش اعضای بدن او را اهدا کردند.

پدر این بانوی زندگی آفرین قائمشهری گفت : دخترم پس از تصادف دچار مرگ مغزی شد و چند روز پس از بستری شدن در بیمارستان ، پزشکان به ما اعلام کردند که هیچ امیدی به بازگشتش به زندگی نیست .

سعدی رمضانی که جانباز 30 درصدی جنگ تحمیلی است ، افزود : وقتی پزشکان جوابمان کردند و دیگر هیچ امیدی به زنده بودن فرزندمان نداشتیم ، تصمیم گرفتیم اعضای بدنش را برای بیمارانی که در انتظار دریافت عضو هستند ، اهدا کنیم.

وی گفت : دیروز یکشنبه اعضای تیم جراحی در بیمارستان امام خمینی تهران تمامی اعضائی را که قابل پیوند بود از پیکر دخترم جدا کردند تا به بیماران نیازمند پیوند شود .

پیکر این بانوی حیات بخش ساعت 14 امروز از مسجد امام سجاد کلاگر محله تشییع و سپس در مزار سید درویش این روستا به خاک سپرده می شود.
انیسه رمضانی دومین بانوی قائمشهری است که در کمتر از یک هفته گذشته اعضای بدنش برای پیوند به بیماران نیازمند اهدا می شود.

هفته پیش نیز اعضای بدن مرحوم شیدا زارعی دانشجوی قائمشهری رشته فیزیک که در تهران در حال تحصیل بود و دچار مرگ مغزی شد ، بنا به وصیت خودش به بیماران نیازمند پیوند اهدا شده بود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای سلامت
تازه های سلامت
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي آملی ها مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.