عکس و فیلم
کدخبر:
395953
تاریخ انتشار:
۳ خرداد ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آملی ها: رد تقاضاهای ناپسند از سوی مادر شاکی انگیزه ای شد تا آبروی یک خانواده در مازندران لگدمال شود.

سرهنگ حسن محمدنژاد رئیس پلیس فتا مازندران در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان آملی  مبنی بر این که شخص یا اشخاصی ناشناس با دسترسی به صفحه شخصی وی در شبکه های اجتماعی، در حال سواستفاده از آن هستند موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتای آمل قرار گرفت.

رئیس پلیس فتای مازندران افزود: ضمن هماهنگی با مرجع قضائی ماموران با بررسی های تخصصی و روش های فنی موفق به شناسایی متهم شدند.
وی خاطر نشان کرد: با هماهنگی مقام محترم قضائی متهم در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در اظهارات خود عنوان داشت، در مراوداتی که با شاکی و خانواده وی داشت با سواستفاده از اعتماد وی، زمان نصب برنامه پیام رسان توسط شاکی کد تایید پنج رقمی وی را برای خود ارسال و اقدام به سواستفاده از آن کرده است.
محمدنژاد خاطرنشان کرد: متهم که با سواستفاده از این اعتماد و به بهانه انتقام از خانواده شاکی به دلیل رد تقاضای ارتباط های ناپسند از سوی مادر وی اقدام به انتشار تصاویر خصوصی شان در فضای مجازی کرده بود پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
رئیس پلیس فتا مازندران درخاتمه هشدار داد: از بارگذاری و به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم‌های شخصی در شبکه‌های اجتماعی و از ذخیر کردن تصاویر خصوصی در گوشی ­های هوشمند خودداری کنید

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای حوادث
تازه های حوادث
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي آملی ها مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.