عکس و فیلم
کدخبر:
385178
تاریخ انتشار:
۶ مهر ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
پروفسور سمیعی

اختصاصی/آملی ها:متاسفانه مسولین ما نتوانسته اند برای فارغ التحصیلان دانشگاهی امکاناتی فراهم کنند تا از ایران خارج نشوند.

به گزارش آملی ها،رییس مرکز مغز اعصاب هانوفر آلمان در سالن اریکه آریایی آمل بابیان اینکه،عشق وعلاقه به تحصیل دربین دختران و پسران این سرزمین موج می زند،عشقی است که،ریشه در تربیت والدین این جوانان از کودکی دارد که فرزندانشان را برای ادامه تحصیل و تعلیم و تربیت آماده می کنند تصریح کرد عشق و پشتکار تاثیر شگرفی بر روی جوانان ما دارد که با همتی سترگ برای موفقیت و سربلندی کشور مان تلاشی خستگی ناپذیر از خود نشان می دهند.


جراح مغز واعصاب برجسته دنیا دکتر سمیعی با قدر دانی از تلاش ورزشکار المپیکی آملی در رقابت های بین المللی افزود: قاسم رضایی کشتی گیر برجسته آملی افتخار همه ایرانیان است که توانسته در دو دوره المپیک مدال های باارزشی برای کشورمان کسب کند.


سمیعی با بیان اینکه اگر نیم قرن در عرصه علم افتخاراتی برای کشورمان کسب کنیم چه اتفاقی می افتد و علم و دانشی که انتها ندارد و هر روز در این عرصه اکتشافات جدیدی روی می دهد عنوان کرد: مایه مباهات من است که امروزه در ایران ورودی دانشجویان دختر بیشتر از پسران است و امیدوارم مسولین به فارغ التحصیلان دانشگاهی بی توجه نباشند تا کشوری غیر از ایران را برای کار و زندگی برگزینند.


نابغه مغز واعصاب دنیا از سی سالگی تا کنون به عنوان سخنران جراحان مغز و اعصاب در سرتاسر جهان به ارائه تجربیات خود می پردازد.

گفتنی است از نکات تامل برانگیز این مراسم حضور خانواده های بیماران چند شهر مازندران در این مراسم بود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اجتماعی
تازه های اجتماعی
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي آملی ها مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.