عکس و فیلم
کدخبر:
385297
تاریخ انتشار:
۵ آبان ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اختصاصی/آملی ها : شهرستان آمل یکی ازصنعتی ترین شهر های مازندران با 48 درصد شهرک های صنعتی می باشد هر چند بی توجهی به این بخش بیشتر شرکت ها را به مرز ورشکستگی کشانده، اما برای کلاس کار برخی مسولین آمار دهن پر کنی می باشد تا با این ارقام بازی کنند در عمل بیشتر این شرکت ها با تعدیل نیرو بیکاران شهر را افزایش دادند. 

به گزارش آملی ها ، نکته قابل تامل دیگر اینکه همین شهر یکی از نزدیکترین شهر ها به تهران پایتخت ایران می باشد که در ایام تعطیلات عید و تابستان 20 میلیون تردد گردشگر از مسیر جاده هراز را شاهد هستیم که آمل فقط محل گذر این مسافران قلمداد می شود نه اسکان.

نکته سوم اینکه آمل یکی از کهن ترین شهر های ایران به استناد تاریخی می باشد که تمدنی باارزش به اندازه این سرزمین را در خود جایی داده است. همچنین از نظر دینی در جهان اسلام دومین شهر یست که خطابه حضرت علی (ع) در آن خوانده شده است و همچون نگینی هم در جهان اسلام و هم تاریخ می درخشد. متاسفانه بی توجهی مسولین محیطی آرام و بی دغدغه ای را برای متکدیان در این شهر فراهم آورده است که این چهره نازیبا زیبنده همچین شهری نیست متکدیانی که به صورت چراغ خاموش در این شهر جولان می دهند. پدیده ناخوشایندی که عزم جدی مسولین و حتی مردم را می طلبد که اقدامی جدی در جمع آوری این متکدیان وارداتی انجام دهند که متاسفانه بیش از نود درصد آنها خارج از این استان می باشند متکدیانی که آمل را عرصه رقابت برای خود تبدیل کردند و در هر گوشه و کنار این شهر از ورودی شهر که اصلی ترین مرکز متکدیان است تا چهار راه و میادین اصلی شهر که زمان برایشان اهمیتی ندارد در هر ساعتی از شبانه روز از کودک زیر ده سال گرفته تا پیرمرد بالای 70 سال زن و مرد مشغول فعالیت می باشند متکدیانی که توسط شهرداری جمع آوری می شوند اگر اقدامی اصولی برای آموزش، اشتغال و...صورت نگیرد باز به جای اول برمیگردند و هزینه اضافی بر دوش سازمان ها به خصوص شهرداری ها می گذارند./سامره نصیری

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اجتماعی
تازه های اجتماعی
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي آملی ها مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.